Bistro Čaradice

Čerpacia stanica Tanker na diaľnici

BISTRO ČARADICE – MIESTO PLNÉ CHUTI

Kde mäsový vývar s rezancami chutí, akoby ho pripravila vaša babička, a šálka kávy vonia ako u vás doma? Ak u nás zatvoríte oči a necháte sa zvádzať omamnou vôňou a tradičnou chuťou, iba ťažko uveríte, že nesedíte vo vlastnej kuchyni. Bistro Čaradice víta otvorenou náručou všetkých pocestných. Tých, ktorí idú náhodou okolo, tých, ktorí sa rozhodli natankovať na čerpacej stanici Tanker a dostali chuť na výdatné raňajky alebo obed, ale aj tých, ktorí sa ubytujú v komplexe Čaradice, aby spoznávali región Tekov či si len oddýchli pred dlhšou cestou.

Dajte si u nás raňajkové alebo obedové menu, ale pokojne sem zájdite aj na večeru. Je len na vás, či tu aj prenocujete alebo budete pokračovať v ceste. Bistro Čaradice je ideálne miesto na vzpruhu počas rodinných výletov, pracovných ciest, no zároveň poslúži aj na biznis stretnutia. Čaká vás čisté priestranné prostredie a dostatok súkromia, či na vonkajšej krytej terase, alebo vnútri bistra, ktoré štedro uvíta až 250 zákazníkov. Kvalitná domáca strava bez éčok, obľúbené čapované nápoje (Cola-Cola, Fanta, Pilzner, Birell a i.), koláče a dezerty, po ktorých si bez hanby vypýtate dupľu. Ocitli ste sa v diaľničnom komplexe s deťmi? Nechajte ich vyšantiť sa na detskom ihrisku, zaskákať si na trampolíne či zajazdiť na kolobežke, zatiaľ čo vy si vychutnáte šálku kvalitnej kávy. Keď vzpruha, tak poriadna. Poseďte si u nás, koľko chcete, tu vám nikto nebude dýchať na chrbát.

Bistro Čaradice nasýti veľkých aj malých, v ponuke má aj detské menu, ktorého súčasťou je hračka grátis. To je skutočná motivácia pre tých, čo nikdy na nič nemajú chuť, ale aj tých, čo by zjedli aj tanier. Tradičná domáca kuchyňa, jedlá varené a pečené tak, ako sme na ne zvyknutí z kuchýň našich mám a babičiek, avšak s dávkou moderného prístupu k vareniu. Varíme tu zdravo, z čerstvých potravín, prekvapivých kombinácií, strava je výživná a aj jej dizajn najskôr poteší oko, potom žalúdok.

Autobusový zájazd? V komplexe Čaradice bez problémov zaparkujete autobus, odskočíte si na priestranné a moderne vybavené toalety a občerstvíte sa v našom bistre. Obsluha je tu naozaj milá a rýchla. Aj kamionisti ocenia parkovisko priamo nad bistrom. Zaparkujte a zíďte dole na občerstvenie. Natiahnite si kosti v tieni terasy, ďaleko od diaľničného hluku, dodajte vzpruhu telu aj mysli alebo sa rovno na pár hodín ubytujte, aby ste si pohodlne pospali pred dlhou cestou.

Moderne zariadené priestory bistra a pokojná atmosféra, pri ktorej načerpáte nové sily, na vás čakajú v diaľničnom komplexe Čaradice. Príďte sa presvedčiť, že neklameme, a vôbec nemusíte byť hladní. Sladké dezerty, obľúbené nápoje či populárna značka kávy Costa Coffee vám umožnia vychutnať si prítomný okamih a dopriať si trocha luxusu.