Apartments Čaradice

Čerpacia stanica Tanker na diaľnici

Apartments
Čaradice
Rezervovať ubytovanie

Oddýchnite si po náročnej ceste v komplexe Čaradice. Natankujte svoje auto na čerpacej stanici Tanker, ale aj silu do nového dňa. Máme pre vás pripravené moderné ubytovanie, prémiové palivá, elektronabíjačky, milý úsmev a čosi chutné pod zub v Bistre Čaradice. To, že ste sa ocitli práve na diaľnici R1 medzi Zvolenom a Nitrou, nie je náhoda, preto vyskúšajte všetko, čo sa vám ponúka. Ubytovanie v komplexe Čaradice je elegantné a splní vaše očakávania na kvalitný oddych.

 

Cenník a ponuka izieb

V ponuke máme 2- a 3-lôžkové izby, v ktorých na vás čaká moderné vybavenie (sprchový kút, kvalitné matrace, klimatizácia, free wi-fi, tv). Na raňajky sa viete dostaviť už o siedmej ráno a recepcia vám je k dispozícii nonstop. Napriek tomu, že sa ubytovanie nachádza takmer pri diaľnici, nebudete rušení hlukom ani nepríjemnými vôňami. Práve naopak. Posilníte telo aj ducha, lebo si to zaslúžia. Či po náročnom pracovnom dni, alebo počas cesty za dobrodružstvom, máte príležitosť užiť si maximálnu dávku ticha, pohodlia a tradičných domácich chutí a vôní.

Už od 45,- eur/ noc

Miesto plné zážitkov

Dajte si raňajky alebo obedové menu v Bistre Čaradice, natankujte a vydajte sa za zážitkami v regióne Tekov, ktorý poskytuje množstvo turisticky neprebádaných miest.

Navštívite historickú Nitru, výstavisko Agrokomplex alebo radšej aquapark v Podhájskej? Na skok to máte aj do historickej Štiavnice, kde môžete spoznávať hory a históriu. Keď sa večer vrátite, nezabudnite si dať teplú večeru či pohár teplého kakaa. Presne ako doma.

Denné menu v BISTRE

Vychutnajte si váš moment

Príjemná atmosféra sa vám dostane pod kožu, nebude ťažké si vziať k srdcu naše želanie, aby ste sa u nás cítili ako doma. Sme k dispozícii aj hosťom prichádzajúcim zo zahraničia, kamionistom, turistom cestujúcim autobusom. U nás si užijete pracovné stretnutie, ale aj romantické rande. Maximálne vychádzame v ústrety aj rodinám s deťmi.

Vychutnajte si kávu na sedacom vaku v tráve, zatiaľ čo sa vaši drobci vrhnú na spoznávanie okolia, zaskáču si na trampolíne alebo zajazdia na kolobežkách. Detské ihrisko neslúži len deťom, ale aj samotným rodičom, ktorí pri relaxe či jedle nechcú byť rušení. Čerpacia stanica, parkovisko pre autá, kamióny aj autobusy, bistro aj moderné ubytovanie.

Všetko na jednom mieste? To je diaľničný komplex Čaradice, k vašim službám!

 
Tanker R1